VÝROBA PRO CELÝ SVĚT

Naše produkty mají jméno i tradici

VÝROBA PRO CELÝ SVĚT

Naše produkty mají jméno i tradici

VÝROBA PRO CELÝ SVĚT

Naše produkty mají jméno i tradici

JEDINEČNÁ VÝROBA OD A DO Z

Nejsme a nikdy nebudeme žádná montovna. Vyrábíme sklovinu, kterou dále zpracováváme. Našim výstupem je nejen skleněné vlákno pro další zpracování, ale i finální produkty, které pod naší značkou putují k zákazníkům po celém světě. V ADFORS se potkává sklářství, strojírenství, chemie i textilařina. Setkáte se tu s odborníky z různých odvětví i s nepřeberným množstvím příležitostí.

OD VERTEXU PO ADFORS. 70 LET CESTY NA VRCHOL

Litomyšl a Hodonice patří celosvětově mezi nejvýznamnější a nejvyspělejší závody nejen v rámci globální skupiny Saint-Gobain, jejíž jsme součástí. Nestalo se to ze dne na den. Je to výsledek práce lidí z Litomyšle a Hodonic.

1949

V Litomyšli vznikl Vertex, společnost, která začala brzy vyrábět skelné vlákno a z něj důležité produkty. O pět let později se přidal i závod v Hodonicích.

1998

Stali jsme se součástí Saint-Gobain, globální společnosti, která již na konci 17. století začala vyrábět sklo a později i další stavební materiály či chemikálie.

2011

Pod novým názvem pokračujeme tradici výroby v Litomyšli a Hodonicích. Dobýváme svět s našimi produkty, které slouží desítkám milionů lidí.

NAŠE ZNAČKY MAJÍ VE SVĚTĚ JMÉNO

Řada našich výrobků směřuje k dalším zpracovatelům, kteří z nich vyrábějí výrobky používané ve stavebnictví, při výrobě elektroniky nebo třeba v leteckém průmyslu. Máme i své vlastní značky, které si vydobyly jméno u zákazníků po celém světě.

Tapety pro okamžité použití

Pro spoje sádrokartonu

Perlinky pro stavebnictví

Geomříže do asfaltu

ZAUJALI JSME VÁS, ALE NESEDÍ VÁM ŽÁDNÁ Z NABÍZENÝCH POZIC?
NEVADÍ. NAPIŠTE NÁM.

Marie Hanusová
Litomyšl - závod

Email: Marie.Hanusova@saint-gobain.com
Telefon: (+420) 461 651 313

Anna Metelková
Litomyšl - centrála

Email: Anna.Metelkova@saint-gobain.com
Telefon: (+420) 461 651 194

Jana Klímová
Hodonice

Email:  Jana.Klimova@saint-gobain.com
Telefon: (+420) 515 207 401