PODPORUJEME MIKROREGION

Podpora basketbalistů v Litomyšli

Basketbalový klub ADFORS Basket Litomyšl patří mezi přední kluby ve Východních Čechách, minimálně co se počtu získaných medailí týče. Za posledních pět let získaly různé týmy celkem 15 krajských medailí a z toho čtyřikrát kov nejcennější. Navíc od roku 2013 je každý rok alespoň jedno družstvo oceněno titulem sportovní kolektiv roku okresu Svitavy v kategorii žáctva nebo dorostu. V klubu sportuje 160 dětí ve věku od 5 do 18 let. To řadí ADFORS Basket Litomyšl na pozici největšího sportovního mládežnického klubu na Litomyšlsku.

Hudba pomáhá - Benefiční festival

Hudba pomáhá je projekt, který spojuje pomoc potřebným s kulturou do každoročních adventních benefičních koncertů. Festival pořádá tým mladých dobrovolníků a veškerý výtěžek ze vstupného je věnován podporovanému dítěti – v roce 2020 to byl Tomáš Lněnička ze Sedlišť, který má Duchennovu svalovou dystrofii.

Burza filantropie

Burzy filantropie, kterou pořádá Koalice nevládek Pardubicka ve spolupráci s Pardubickým krajem od roku 2012, se pravidleně účastníme každý rok od jejího založení. Za celou dobu svého působení v Pardubickém kraji bylo podpořeno 355 prospěšných projektů částkou 12 386 035 korun. 

MÁTE ZÁJEM O NĚKTERÝ Z NAŠICH GRANTŮ ČI PROGRAMŮ NA PODPORU REGIONU? NAPIŠTE NÁM.

Lucie Vejačková
Personální ředitelka
E-mail: Lucie.Vejackova@saint-gobain.com
Telefon: (+420) 461 651 196