PODPORUJEME A POMÁHÁME

Poznejte projekty, na kterých nám opravdu záleží

PODPORUJEME, POMÁHÁME

Poznejte projekty, na kterých nám opravdu záleží

PODPORUJEME, POMÁHÁME

Poznejte projekty, na kterých nám opravdu záleží

PRO REGION I MLÁDEŽ

V ADFORS nám záleží nejen na našich zaměstnancích, ale i na regionech, ve kterých působíme. Chceme, aby se tady dobře žilo a pracovalo. Společnými silami pomáháme realizovat řadu krásných projektů v Litomyšli a Hodonicích a jejich okolí, ale také se potkáváme jako lidé. Vše, co děláme, děláme pro spokojené soužití nás všech, pro rozvoj a vzdělání nás a našich dětí, pro přírodu a životní prostředí, pro region, ve kterém žijeme, jednoduše pro lidi.

ADFORS GRANT 

ADFORS GRANT je mnohaletou dobročinnou aktivitou společnosti. Podporujeme projekty v oblasti sociálních služeb, kultury, ekologie a sportu. Chcete podpořit obec, ve které žijete? I tato oblast nás zajímá.

Podpora mikroregionu

Záleží nám na tom, aby se lidem v regionech, ve kterých působíme, dobře žilo. Proto podporujeme místní kulturní události, lokální sportovní kluby, ekologické projekty, neziskové organizace  i veřejný sektor.   

Nadace Saint-Gobain od roku 2008 podporuje projekty v oblasti udržitelného sociální bydlení a zaměřuje se na výstavbu a renovaci obytných prostor. Rovněž se věnuje integraci a vzdělávání znevýhodněných mladých dospělých a učení dovedností souvisejících se stavebními řemesly. V ČR podpořila Nadace již 7 projektů v celkové hodnotě 12 milionů korun.

ČEMU SE ZROVNA VĚNUJEME

Devatero řemesel

Devatero řemesel

Rádi byste někam vyrazili a nevíte kam? Přijeďte za námi 18. září do Hodonic :-).

Den s ADFORS

Den s ADFORS

Pohoda, rozzářené oči dětí i dospělých..., i tak by se dal popsat letošní ročník dne s námi :-)

Mladí hasiči SDH Hodonice

Mladí hasiči SDH Hodonice

Po roční pauze, kdy se v loňském roce kvůli pandemickým omezením hra Plamen předčasně ukončila a nekonalo se ani okresní kolo, si Mladí hasiči z SDH Hodonice mohli opět poměřit síly s ostatními týmy.

10. ROK JSME PARTNEREM FESTIVALU SMETANOVA LITOMYŠL

10. ROK JSME PARTNEREM FESTIVALU SMETANOVA LITOMYŠL

Festival Smetanova Litomyšl je druhým nejstarším hudebním festivalem v České republice, zároveň patří k největším pravidelným festivalům klasické hudby u nás. Skupina Saint-Gobain a zejména pak místní výrobce sklovláknitých textilií Saint-Gobain ADFORS je již tradičně hrdým partnerem toho festivalu.

Slavnostní vyhlášení ADFORS GRANTu

Slavnostní vyhlášení ADFORS GRANTu

Ve dnech 11. a 14. května proběhlo slavnostní vyhlášení výsledků letošního ročníku ADFORS GRANTu. Všem podpořeným projektům ještě jednou gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v jejich činnosti.

Dubnová výzva s ADFORS

Dubnová výzva s ADFORS

Po celoměsíčním snažení dospěla basketbalová běžecká výzva zdárně do konce. Zhruba padesátka účastníků z ADFORS Basket Litomyšl uběhla celkem 3 506km, což je vzdálenost do Barcelony a zpět, takže opravdu klobouk dolů před skvělými výkony.

ADFORS GRANT JIŽ PO OSMÉ

ADFORS GRANT JIŽ PO OSMÉ

Již po osmé mohli zaměstnanci ADFORS CZ hlasovat a svými hlasy rozhodnout, který z projektů přihlášených do ADFORS GRANTu získá finanční podporu.

Daruj srdce

Daruj srdce

Na začátku prosince jsme spustili charitativní akci DARUJ SRDCE. Společně jsme s našimi zaměstnanci vybrali organizace, kterým chceme pomoci v této nelehké době.

HUDBA POMÁHÁ – SOUSEDSKÝ BENEFIČNÍ FESTIVAL

HUDBA POMÁHÁ – SOUSEDSKÝ BENEFIČNÍ FESTIVAL

Projekt podpořený z ADFORS GRANTu v roce 2020.

MÁTE ZÁJEM O NĚKTERÝ Z NAŠICH GRANTŮ ČI PROGRAMŮ NA PODPORU REGIONU? NAPIŠTE NÁM.

Eva Žáková
Personální ředitelka
E-mail: Eva.Zakova@saint-gobain.com
Telefon: (+420) 461 651 196